Paieška

„Įsisąmoninto dėmesio praktikos ugdymo veiklos kokybės gerinimui ir efektyviam konfliktų sprendimui klasėje“ (8 val.)

Programa „Vaikų ir mokytojų emocinės sveikatos gerinimas šalinant nerimą ir įtampą ir pasitelkiant natūralius kūno sveikatinimo metodus“ (40 val.).

Data
2023-01-25
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
K. Dorofėjė, saviugdos ir įsisąmoninto dėmesingumo trenerė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Siekiant didinti mokytojų ir mokinių atsparumą stresui, padėti mokiniams susitelkti į dėstomo dalyko esmę, naudinga pasinaudoti viena iš efektyviausių šiuolaikinių metodologijų – įsisąmoninto dėmesingumo praktikomis. Seminaras skirtas susipažinti su šiomis praktikomis, padėti jas integruoti ugdymo veikloje. Seminaro metu įgytos žinios gerins bendravimo, darbo kokybę mokytojui su mokytoju ir mokytojui su vaiku, padės sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, suvokti savo ir vaikų jausmus, tinkamai reaguoti į iškylančius konfliktus ir efektyviau juos spręsti, suteiks praktinius įrankius geriau tvarkytis su diskomfortu, lavins atjautos sau ir priėmimo savęs gebėjimus.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.