Paieška

„Interpretacijos įvairovė ir kūrybiškas mokymo procesas fortepijono pamokoje“ (8 val.)

Programa „Menų sintezė – realybė, viltys, galimybės ir prioritetai pedagoginėje ir koncertinėje praktikoje“ (40 val.).

Data
2023-11-22
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
G. Cinauskas (LMTA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai.

Seminare fortepijono mokytojai ir mokiniai pagilins žinias apie įvairių epochų kūrinių atlikimo interpretacijų įvairovę. Šis seminaras padės tobulinti pedagogų profesinį meistriškumą, dalintis šių dienų aktualijomis ir gerąją patirtimi, pagilins teorines ir praktines žinias. Atvirose pamokose dalyvaus muzikos (meno) mokyklų fortepijono grupės mokiniai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.