Paieška

„Interpretacija ir samprotavimas remiantis V. Šekspyro, J. Radvano ir M. K. Sarbievijaus kūriniais“ (8 val.)

Programa „Kūrinių interpretavimas ir samprotavimo kūrimas ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2024-06-13
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. O. Baumilienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
29,00 €
Atsakingas asmuo:

Seminaras perkeltas iš gegužės 23 d. į birželio 13 d.

Dalyviai – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

Šis seminaras yra pirmasis iš penkių seminarų ciklo „Kūrinių interpretavimas ir samprotavimo kūrimas ugdymo procese“. Būsimi vienuoliktokai dar vienerius metus mokysis Renesanso ir Baroko Europos ir lietuvių literatūros, todėl jau dabar mokytojai gali planuoti pamokų laiką, kaip dirbs su mokiniais skaitydami „Hamletą“, „Radviliadą“ ar / ir M. K. Sarbievijaus odes. Tai tinkamiausias laikas ruošti instrumentus interpretuoti ir samprotauti probleminiu klausimu, todėl seminare bus siūlomi konkretūs žingsniai, kaip pasiruošti ateinantiems mokslo metams.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.