Paieška

„Informacijos ir informacinių sistemų saugos samprata. Kibernetinės grėsmės ir atakos. Tendencijos. Kibernetinių grėsmių rizikos įsivertinimas“ (8 val.)

Programa „Kibernetinio saugumo grėsmės ir asmeninės informacijos saugumo principai pedagogams“ (40 val.).

Data
2023-04-24
Laikas
13.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Doc. dr. K. Driaunys (VU)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai, įvairių dalykų mokytojai.

Analizuojant kibernetinių incidentų statistiką galima pastebėti, kad apie 90 proc. kibernetinių incidentų įvyksta dėl žmonių arba organizacijos personalo veiksmų bei poelgių. Tai lemia nepakankamai aukštas išmanymas apie kibernetinio saugumo rizikas bei įrankius ir priemones, kurios padeda šių grėsmių išvengti. Seminaro dalyviai sužinos kas yra kibernetinis saugumas, susipažins su kibernetinėmis grėsmėmis ir atakomis, kibernetinių grėsmių rizikos valdymu, atliks praktines užduotis grėsmių asmeninei ar organizacijos informacijai vertinimą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.