Paieška

„Improvizacijos ir etiudai šokio pamokose“ (6 val.)

Programa „Kompetencijų ugdymas šokio pamokose įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį“ (40 val.).

Data
2023-12-06
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno „Saulės“ gimnazija, Savanorių pr. 46
Lektorius
Mokyt. metod. L. Viršulytė.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
13,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – šokio, pradinių klasių mokytojai.

Seminare mokytojai aptars, kaip praplėsti šokio pamokų ugdymo turinį, įtraukiant vaikų kūrybiškumą skatinančius bei aktyvuojančius kūrybinio darbo metodus, pasidalins kūrybinėmis, improvizacinėmis užduotimis, per judesio paieškas ir improvizacines užduotis atras naujus ugdymo(si) metodus, supažindins su įvairiomis šiuolaikinio šokio improvizacijos technikomis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.