Paieška

Konferencija „Įkvepiančios pamokos mokytojui“

Data
2021-06-21
Laikas
09.00 val.
Pabaiga:
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €

Dalyviai – mokyklų vadovai, pradinių klasių mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Mokytojų uždavinys – rengti jaunąją kartą gyvenimui. Mokinių darbo sėkmė priklauso nuo mokytojo asmenybės kultūros ir išsilavinimo, profesinio pasirengimo, kūrybiškumo – gebėjimo pateikti žinias nestandartiškai, prognozuoti ugdytinių raidą ir tam kurti atitinkamą ugdymo strategiją. Pandemija ir nuotolinis mokymas – rimtas iššūkis mokytojui. Išryškėjo gerosios ir blogosios pusės. Konferencijos tikslas – aptartis mokytojo darbų prasmę, kokio mokytojo laukia bendruomenė, kaip pagelbėti mokytojui neprarasti savęs, nepasilikti su problemomis vienumoje.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.