Paieška

„Vadovėlio „Kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimai“ ir kitų specialistams skirtų leidinių pristatymas“

Data
2023-04-17
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
15.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. V. Makauskienė, knygos autorė, VDU Švietimo akademijos dėstytoja
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – logopedai, specialieji pedagogai, mokytojo padėjėjai, bibliotekininkai.

Knygos autorė, VDU Švietimo akademijos dėstytoja dr. Vilma Makauskienė supažindins su naujausiu vadovėliu „Kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimai“ ir kitomis specialistams skirtomis knygomis. Sužinosime apie International Association of Communication Sciences and Disorders (IALP) (Tarptautinės logopedų ir foniatrų asociacija) veiklą ir būsimą pasaulinį logopedų kongresą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.