Paieška

„Giedrius Kuprevičius: autorinė kūryba ir kūrinių interpretacija“ (6 val.)

Data
2021-10-15
Laikas
16.00 val.
Vieta
1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos mokyklų mokytojai. 

Seminare gilinamasi į vieno ryškiausių šių laikų Lietuvos kompozitorių Giedriaus Kuprevičiaus kūrybą, jos interpretacijos kanonus XXI amžiaus scenoje, siekiant kuo tikslesnio kūrybinės minties perteikimo kūrinių atlikime. Atskleidžiami kompozitoriaus instrumentinės kūrybos struktūriniai analizuojamų kūrinių ypatumai bei atlikėjiškos interpretacijos svarbiausi uždaviniai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.