Paieška

Gerosios patirties valanda „Mokyklos bibliotekos poveikis mokinių mokymuisi“

Data
2022-05-18
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
15.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Šalies bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekininkai
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – mokyklų bibliotekininkai.

Mokyklos biblioteka svarbi užtikrinant sklandų ugdymo procesą. Bibliotekininkas šalia kasdienių – informacijos teikimo, fondų formavimo, skaitytojų aptarnavimo, dokumentų tvarkymo, bendravimo su mokiniais ir mokytojais vykdo įvairiausias veiklas: kūrybinės dirbtuvės, netradicinės pamokos bibliotekoje, įvairios ugdomosios veiklos, mokinių kūrybinių darbų parodos, dalyvavimas įvairiuose projektuose ir t. t.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.