Paieška

„Geroji praktika ekologijos ir gamtos užsiėmimuose“ (8 val.)

„Vaiko kūno ir sielos žadinimas, taikant netradicinius mokymo metodus ir aplinkas, formuojant saugaus elgesio, sveikos gyvensenos, krašto pažinimo bei psichologinio atsparumo pagrindus“ (40 val.).

Data
2023-11-28
Laikas
15.00 val.
Vieta
Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus, Laisvės al. 106
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – neformaliojo, ikimokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai.

Seminaro tikslas – tobulinti mokytojų gamtamokslines, dalykines kompetencijas, gebėjimus pasirinkti reikalingus veiklos metodus, programas ir taikyti juos ugdymo procese ugdymo kokybei gerinti.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.