Paieška

„Geopolitika ir ginkluoti konfliktai XXI a.“ (6 val.)

„Naujausi istorijos tyrimai, istorijos aktualizavimas, tarpdisciplininis turinio integravimas istorijos pamokose“ (40 val.).

Data
2022-05-11
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. dr. A. Pūraitė (MRU).
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
12,00 €
Atsakingas asmuo:

„Naujausi istorijos tyrimai, istorijos aktualizavimas, tarpdisciplininis turinio integravimas istorijos pamokose“ (40 val.).

Kariniai konfliktai visuomet buvo geopolitikos įgyvendinimo priemonė. XXI amžiuje šie konfliktai pasižymi tam tikrais požymiais, susijusiais su technologijų plėtra, žmogaus teisių apsaugos standartais, medijų poveikiu visuomenės nuomonei, ir pan. Pastaruoju metu daug kalbama apie konvencinius ir nekonvencinius ginkluotus konfliktus, tačiau ar žinome, ką šios sąvokos reiškia? Seminaro metu bus supažindama su ginkluotais konfliktais, vykusiais ir vykstančiais XXI amžiuje, jų sąsajomis su geopolitiniais procesais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.