Paieška

„Garso išgavimo subtilybės grojant akordeonu. Atlikimo kokybės ir garso formavimo sąsajos ugdant jaunuosius akordeonininkus“ (6 val.)

Data
2022-04-08
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno J. Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6
Lektorius
M. Novakovič (Estijos muzikos ir teatro akademija)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokykla akordeono mokytojai.

Seminare nagrinėjamos garso išgavimo subtilybės grojant akordeonu. Aptariama atlikimo kokybės ir garso formavimo sąsajos ugdant jaunuosius akordeonininkus, klausimai, susiję su techninėmis problemomis. Pristatomas naujas Estijos ir Serbijos kompozitorių repertuaras.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.