Paieška

„Gabių mokinių ugdymas. Inovatyvūs darbo metodai, ruošiant mokinius festivaliams, konkursams“ (6 val.)

Data
2023-02-04
Laikas
12.00 val.
Vieta
Kauno 1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų akordeono mokytojai

Seminaro tikslas – padėti įgyti mokytojams reikalingų psichologinių bei pedagoginių kompetencijų specifinėje darbo su gabiais mokiniais srityje. Seminare bus aptariama kaip įvertinti mokinių gebėjimus, interesus ir atpažinti individualias mokinio savybes rodančias, kad jam reikalingas specialus ugdymas. Mokytojai praktikai, turintys didelę koncertinę-konkursinę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, seminaro metu ves atviras pamokas su mokiniais, kurie ruošiasi dalyvauti konkursuose, festivaliuose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.