Paieška

„Fortepijono muzikos atlikimo mokymas atsižvelgiant į stiliaus ir epochos ypatumus“ (8 val.)

Programa „Teorinių žinių ir praktinių įgūdžių gilinimas ir tobulinimas muzikinio ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2022-12-06
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51, virtuali aplinka
Lektorius
G. Cinauskas (LMTA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviaimuzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai

Seminaras vyks hibridiniu būdu Kauno ,,Vyturio“ gimnazijoje ir virtualioje Zoom aplinkoje.

Renginio metu fortepijono dalyko mokytojai pagilins žinias apie fortepijoninės muzikos, įvairių epochų ir stilių, atlikimo interpretacijas.
Pirmoje seminaro dalyje koncertuos Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokiniai ir vyks atviros pamokos, kurias ves LMTA kamerinio ansamblio katedros lektorius, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fortepijono mokytojas metodininkas, koncertmeisteris ekspertas Gytis Cinauskas.
Antroje seminaro dalyje Lietuvos muzikos mokyklų fortepijono dalyko mokytojai ves atviras pamokas ir skaitys pranešimus, dalinsis šių dienų aktualijomis, inovatyviais mokymo būdais, pristatys naujas metodines priemones.
Šis seminaras padės tobulinti profesinį meistriškumą, gilinti, analizuoti, atnaujinti teorines ir praktines žinias, siekiant ugdymo(si) kokybės.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.