Paieška

„Folkloras – itin vertinga ir patraukli vaikų ugdymo priemonė“ (20 val.) I dalis

Programa „Etninės kultūros integravimas į ugdymo procesą“ (40 val.).

Data
2022-04-20
Laikas
10.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Folkloro ansamblio „Gegutala“ vadovė N. Grivačiauskienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros, muzikos, ikimokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, folkloro ansamblių vadovai.

Šis seminaras – tai raktas į mūsų tautinės kultūros klodus, kuriame dalyviai praktiškai galės išbandyti folkloro teikiamas galimybes kurti, bendrauti bei ieškoti naujų įvairaus amžiaus vaikams prieinamų, patrauklių mokymo metodų, padedančių ugdyti vaikų kūrybiškumą bei bendravimo įgūdžius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.