Paieška

„Filmų kūrimas mėgėjiškomis priemonėmis ir vertinimo kriterijai“ (8 val.)

Programa „Medijų taikymas ugdymo procese“ (40 val).

Data
2021-12-06
Laikas
15.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – dailės, neformaliojo ugdymo mokytojai.

Seminare supažindinama su filmų kūrimo mėgėjiškomis priemonėmis bei animacinių, eksperimentinių, dokumentinių, vaidybinių filmų, vaizdo klipų vertinimo kriterijais. Aptariami tarptautinio mėgėjiškų filmų konkurso „Mano kinas“ laureatų darbai bei vertinimo komisijos narių komentarai.

                                                

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.