Paieška

„Festivaliai, koncertai, konkursai. Planingas ir profesionalus pasiruošimas – kelias į sėkmę“ (10 val.)

Programa „Gerosios patirties sklaida ugdant jaunuosius muzikantus“ (40 val).

Data
2024-01-23
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų styginių instrumentų mokytojai.

Seminare aptariama pradinių griežimo smuiku įgūdžių svarba ruošiant mokinius pasirodymams scenoje, tikslingas pratimų ir etiudų parinkimas – paruošiamasis etapas sėkmingam kūrinių atlikimui, kasdienis fizinis pasiruošimas, įgalinantis laisvai ir kokybiškai atlikti kūrinius, jaunojo stygininko motyvacijos bei atsakomybės ugdymas styginių instrumentų orkestro pamokose.

 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.