Paieška

„Euritmija – judesio kalbos menas, terapija šokių pamokoje“ (6 val.)

Programa „Šokio pamoka atnaujinto ugdymo turinio kontekste“ (40 val.).

Data
2023-03-03
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7
Lektorius
Mokyt. metod. E. Alseika.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – šokio, pradinio ugdymo mokytojai.

Seminare aptariama Valdorfo elementų taikymo galimybės šokio pamokoje bei pagalba sunkiau besimokančiam mokiniui. Specialiųjų poreikių mokiniams, reikalaujantiems ypatingo dėmesio ir kitokių mokymosi būdų, metodų bei priemonių, pateikiamas euritmijos, terapinių elementų kompleksas, nesudėtingi metodai, kurių pagalba siekiama ugdyti smulkiąją motoriką, judesio koordinaciją, kūno laisvumą bei orientaciją erdvėje.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.