Paieška

„Etnokultūra šiuolaikiniame ugdyme: tarp tradicijos ir modernumo“(6 val.)

Data
2021-11-17
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
13.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Kauno l.-d. „Rokutis“ komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €

Dalyviai – ikimokyklinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seminaro dalyviams bus perduodama Kauno l.-d. „Rokutis“ bei kitų Respublikos ikimokyklinių įstaigų, dalyvavusių respublikiniame etnokultūriniame projekte „Pažink tautos lobyną“, patirtis.

Dalyviai praktiškai galės išbandyti folkloro galimybes, bendrauti, susipažinti ir perimti geriausias etnokultūrinio ugdymo praktikas. Seminaro dalyviai diskutuos, ieškos atsakymų į iškilusius klausimus, susijusius su tautinio paveldo statusu visuomenėje.


Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.