Paieška

„Emocinio intelekto lavinimas mokyklose. Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas naudojant Limbinio mokymo(si) sistemą LPS™“ (48 val.)

„Emocinio intelekto lavinimas mokyklose. Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas naudojant Limbinio mokymo(si) sistemą LPS™“ (48 val.).

Data
2022-11-16
Pabaiga:
2022-12-15
Laikas
16.00 val.

00.00 val.
Vieta
Virtuali erdvė
Lektorius
VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
129,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Kodėl emocinio intelekto lavinimas reikalingas Lietuvos švietimo įstaigose? Lietuvos gyventojų savivertės lygis ir laimės pojūtis yra vienas žemiausių visoje Europoje. Moksliškai įrodyta, kad šie du dalykai yra tiesiogiai susiję. Pagrindiniai žmogaus socialiniai gebėjimai, tokie kaip savivertė ir pagarba kitam (emocinio intelekto pagrindas) išsivysto mokykliniame amžiuje ir daro esminę įtaką tolimesniam asmenybės formavimuisi ir elgesiui. Šie mokymai yra išsami praktinės plėtros programa mokykloms, siūlanti mokytojams ir švietimo ekspertams galimybę patirti intensyvią, „pralaužančią ledus” praktiką. Programa yra pagrįsta išmatuojamais rezultatais ir įtvirtinanti sąsają tarp mokytojo emocinio intelekto, mokyklos klimato ir mokymo efektyvumo.

Mokymai vyks 2022 m. lapkričio 16, 24, gruodžio 1, 8, 15 d.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.