Paieška

„Emocinio imitavimo metodas: muzikinio ugdymo, kūrybiškumo ir bendražmogiškų vertybių ugdymo dialogas“ (6 val.)

Data
2021-09-22
Laikas
14.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Doc. dr. L. Piličiauskaitė (LMTA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
12,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojai, muzikos, meno mokyklų mokytojai. 

Seminare dr. L. Piličiauskaitė muzikos mokytojams pristatys savo naują metodinę knygą „Emocinio imitavimo metodas: muzikinio ugdymo, kūrybiškumo ir bendražmogiškų vertybių ugdymo dialogas”, supažindins su Emocinio imitavimo metodo taikymo galimybėmis ir nauda (empirinis tyrimas parodė, kad jis aktualesnis dabar, nei prieš dvidešimt metų, kai buvo sukurtas), pateiks muzikos klausymo, muzikos teorijos, solfedžio, ritmo, vokalinio ir instrumentinio muzikavimo praktinius emocinės integracijos pavyzdžius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.