Paieška

„EFT arba emocijų paleidimo metodų tuksenant panaudojimas ugdyme gerinant vaiko ir mokytojo emocinę sveikatą“ (8 val.)

Programa „Vaikų ir mokytojų emocinės sveikatos gerinimas šalinant nerimą ir įtampą ir pasitelkiant natūralius kūno sveikatinimo metodus“ (40 val.).

Data
2023-01-18
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
I. Bakšė, edukacinio turinio šeimoms kūrėja, knygų rašytoja, saviugdos trenerė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Tai pasaulyje plačiai pripažintas, bet Lietuvoje pakankamai naujas emocijų paleidimo metodas (tapingas). Jo metu tiesiog tuksename natūraliai gamtos padovanotus taškus ant mūsų kūno ir išlaisviname save iš nerimo, baimių, sąstingio ar kitų mus blokuojančių emocijų. Šio seminaro tikslas parodyti kaip greitai ir lengvai galima paleisti emocijų sankaupas bei kaip specialių žaidimų pagalba padėti vaikams pažinti ir valdyti emocijas. Kad vaikams ši praktika būtų patraukli, jiems sukurti specialūs žaidimai bei linksmas personažas Tapatulis. Todėl vaikams lengva ir smagu tuksenti, o kartu jie gerina emocinę sveikatą, stiprina dėmesingumą ir gali efektyviau įsisavinti dienos metu įgytas žinias.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.