Paieška

„Efektyvūs metodai, inovacijos ir patirtys muzikos teorijos pamokose“ (10 val.)

Programa „Ugdymo tradicijos ir pokyčiai meno (muzikos) mokykloje“ (40 val.).

Data
2024-04-09
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų muzikos teorinių disciplinų mokytojai.

Seminare bus pristatomi pažangūs ir kūrybiški darbo su mokiniais būdai, metodai ir priemonės, galintys padėti mokiniams aktyviau įsitraukti į veiklas, padėti suprasti mokymosi sunkumus ir juos įveikti. Seminare-praktikume bus aptariami efektyvūs metodai ir priemonės ankstyvojo, pradinio ugdymo etape, diskutuojama apie naujų mokymo(si) motyvavimo būdų paiešką, savanorystės galimybes meno (muzikos) mokyklose. Bus pristatomos interaktyvios mokomosios medžiagos ir jų svarba ugdymo proceso gerinimui.
Seminaro praktinėje dalyje mokinius įtrauksime į kūrybines veiklas, žaidimus. Žaidimai stiprina problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, komandinės veiklos skatina mokinius bendrauti. Tai ne tik malonus laiko praleidimo būdas, bet ir reikšminga veikla, padedanti ugdytis, augti ir tobulėti. Norintys išbandyti savo muzikos istorijos žinias turės galimybę dalyvauti muzikos istorijos olimpiadoje MIO’Junior.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.