Paieška

„Efektyvūs jaunųjų stygininkų mokymo metodai, padedantys gerinti mokymo(si) kokybę“ (8 val.)

Programa „Teorinių žinių ir praktinių įgūdžių gilinimas ir tobulinimas muzikinio ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2023-02-22
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51, virtuali aplinka
Lektorius
Prof. D. Katkus
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai muzikos, meno mokyklų styginių instrumentų mokytojai

Šiuolaikinė pedagogika vis didesnį dėmesį skiria ugdymo(si) kokybės gerinimui. Šiam tikslui siekti mokytojams būtina nuolat tobulinti profesinį meistriškumą, mokytis inovatyvių mokymo metodų, gilinti, analizuoti, atnaujinti teorines ir praktines žinias.
Renginio metu smuiko dalyko mokytojai pagilins žinias apie jaunųjų smuikininkų mokymo(si) metodus, kurie padeda gerinti mokymo kokybę ir siekti aukštesnių rezultatų. Seminare pranešimus skaitys altininkas, dirigentas, pedagogas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kamerinio ansamblio katedros profesorius Donatas Katkus bei Kauno J. Gruodžio konservatorijos ir Lietuvos muzikos ir meno mokyklų smuiko dalyko mokytojai, kurie pristatys naujas metodines mokymo priemones ir ves atviras meistriškumo pamokas.

                                                           

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.