Paieška

„Efektyvi tarpasmeninė komunikacija (Zoologijos sodas)“

Data
2022-11-17
Laikas
09.00 val.
Lektorius
J. Gavėnas, sertifikuotas Nigel Risner metodikos „The zoo and the zookeepers“ treneris
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai.

Kauno miesto savivaldybės ikimokyklinio, neformaliojo ugdymo įstaigų vadovams seminaras nemokamas (pažymėjimo kaina – 3 Eur).

Dalyviai išsamiai ir praktiškai supažindinami su 4 pagrindiniais dominuojančiais žmonių tipais (pagal elgseną). „Zoologijos sodo“ metodika padės įsiklausyti į save, atpažinti aplinkinius, daryti jiems įtaką ir efektyviai komunikuoti, tokiu būdu bus sutaupytas laikas perteklinei ar netinkamai komunikacijai. Trumpo testo bei diskusijų metu dalyviai identifikuoja savo tipažą, jo silpnąsias ir stipriąsias puses. Atviros diskusijos metu geriau pažįsta kolegas, tokiu būdu sudarydami pagrindus efektyvesnei komunikacijai, labiau argumentuotiems pokalbiams, savitarpio supratimui.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.