Paieška

Edukacinė išvyka-seminaras ,,Pažinti gimtąjį kraštą be technologijų (ne)įmanoma“ (10 val.).

Programa ,,Vertybinių nuostatų ir kultūrinės kompetencijos formavimas gimtojo krašto ir miesto pažinimui, naudojantis ugdymo metodų įvairove“ (40 val.).

Data
2022-11-23
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, Nepriklausomybės a. 14
Lektorius
Mokyt. metod. L. Nakutienė
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo, įvairių dalykų mokytojai

Edukacinės išvykos dalyviai susipažins su populiariomis formomis ir būdais kaip pažinti Kauną. Mieste kasdien galima atrasti kažką naujo. Populiarėja orientaciniai pažintiniai žaidimai, konkursai su telefonais, kur ne tik atranda ir pažįsta žinomas miesto erdves, bet ir vyksta komandinis darbas, bendravimas bei bendradarbiavimas. Pasitelkus logiką, kūrybiškumą ir iniciatyvumą galima sukurti arba dalyvauti jau parengtose programose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.