Paieška

„Daugiakalbių mokymosi aplinkų kūrimas: Jungtinių Amerikos Valstijų praktika“ (12 val.).

Programa „Daugiakalbės mokymosi aplinkos kūrimas bendrojo ugdymo mokykloje“ (40 val.).

Data
2022-11-11
Pabaiga:
2022-12-09
Laikas
14.00 val.

16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
H. G. Gaddis, mainų programos „English Language Fellow“ (JAV) dalyvė Lietuvoje
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – anglų kalbos, įvairių dalykų mokytojai.

Seminaras susideda iš trijų dalių:
Lapkričio 11 d. – įvadinis 4 val. seminaras Zoom platformoje. Lektorė seminaro dalyviams pateiks daugiakalbių aplinkų kūrimo JAV mokyklose apžvalgą, gilinsis į „daugiakalbystės“ bei „plurilingvalizmo“ sąvokas bei apžvelgs daugiakalbystės pedagogikos strategijas. Taip pat pateiks pavyzdžių iš konkrečių mokyklų praktikos.
Lapkričio 14 d. – gruodžio 5 d. – 4 val. praktinių veiklų išbandymas mokyklose. Dalyviai kurs daugiakalbystės pedagogikos strategijomis paremtų pamokų planus, praktiškai išbandys sėkmingas veiklas bei pasidalins patirtimi su kitais seminaro dalyviais.
Gruodžio 9 d. – baigiamasis 4 val. seminaras, refleksija Zoom platformoje, aptariant sėkmes ir sunkumus. Dalyviai sukurs bendrą dokumentą, kuriame pateiks gaires ir įžvalgas, kaip Lietuvoje būtų galima pritaikyti sėkmingas JAV patirtis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.