Paieška

„Darbo sutarties nutraukimo pagrindai, jų taikymas“ (9 val.)

Programa „Teisiniai darbo santykiai švietimo įstaigose. Ką svarbu žinoti?“ (40 val.).

Data
2023-05-16
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
15.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka
Lektorius
Advokatė M. Striuogienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
5 prioritetas
Kaina
30,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai, raštvedžiai ir kiti administracijos darbuotojai.

Hibridinis seminaras (KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka Zoom).

Seminaro metu bus detaliai analizuojami darbo sutarčių nutraukimo pagrindai (šalių susitarimu, darbuotojo ar darbdavio iniciatyva, nesant šalių valios), veiksmų procedūra, jų dokumentavimas. Akcentuojama, ką konkrečiai privalo žinoti ir atlikti švietimo įstaigų vadovai kaip darbdavių įgalioti atstovai. Nurodomos galimos probleminės situacijos, pateikiami jų sprendimai, pristatoma aktuali teismų praktika.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.