Paieška

„Darbo santykių konfliktų atsiradimas, valdymas bei sprendimo būdai“ (8 val.)

Programa „Tvarus bendradarbiavimas ugdymo įstaigoje“ (40 val.).

Data
2022-04-20
Pabaiga:
2022-04-27
Laikas
10.00 val.

14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
R. Turonis, darbo santykių bei mediacijos specialistas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
22,00 €
Atsakingas asmuo:

Mokymus sudaro dvi dalys, kurios vyks balandžio 20, 27 d.

Tvariems darbuotojų ir darbdavių santykiams neretai trukdo konfliktai.
Mokyklos ar kitos švietimo įstaigos geram mikroklimatui kurti patartina konfliktus išspręsti susitarimu, o ne darbo santykių nutraukimu.
Seminaro tikslas – atpažinti ir atskirti emocinius nuo dalykinių ar teisinių konfliktų ir rasti metodus bei būdus konfliktų sprendimui, kad net ir įvykus konfliktui, būtų įmanoma toliau bendradarbiauti.
Seminaro metu bus išsamiai apžvelgti dažniausiai pasitaikantys konfliktai tarp darbuotojų ir darbdavių: dėl darbo sąlygų ir darbo pareigų, nustatytų tikslų vykdymo, darbo laiko ir vietos. Taip pat bus aptartos konfliktų atsiradimo priežastis ir prevencines priemones.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.