Paieška

„Darbas su choru. Šių dienų iššūkiai, aktualijos ir problemų sprendimas“ (6 val.)

Data
2023-03-31
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“, D. Poškos g. 4
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų chorų vadovai

Seminare aptariamos dirigavimo mokymo naujovės, pateikiami gerosios patirties pavyzdžiai, pasidalinama ugdymo proceso specifikos problemomis ir iššūkiais. Aptariamos pedagogų dalykinės kompetencijos, susijusias su ugdymo turinio kaita, muzikinės veiklos kūrybiškumo, meninio intelekto plėtra, naujai pažvelgiama į chorinio dirigavimo specifiką.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.