Paieška

„Dainavimas vokaliniame ansamblyje: atviri pasidainavimai, repertuaras, patarimai ir gudrybės“ (6 val.)

Data
2022-06-11
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
prof. J. Schumacher (Vokietija)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos mokyklų vokalo mokytojai, choro dirigentai.

Atviri pasidainavimai – tai naujas formatas, kai į choro pasirodymą įtraukiama auditorija ir klausytojai, čia pat vietoje mokoma dainuoti nesunkios melodijos ir čia pat atliekama su visais. Tam reikalinga žinoti techniką ir tam tinkamą repertuarą. Seminare vyks praktiniai užsiėmimai su dalyviais, demonstruojant kaip tai įgyvendinama praktikoje.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.