Paieška

„Chorinės muzikos tradicijos ir jų puoselėjimas“ (6 val.)

Programa „Ugdymo tradicijos ir pokyčiai meno (muzikos) mokykloje“ (40 val.).

Data
2024-02-02
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos mokytojai, chorų vadovai.

Seminare bus aptariami teoriniai ir praktiniai darbo su mokinių choru aspektai, metodai ir priemonės, galinčios aktyvinti darbo procesą ir padėti spręsti mokymo eigoje iškylančius sunkumus. Taip pat aptarsime šimtametį Dainų šventės kelią, šventę įprasminančius akcentus, tradicijos tęstinumo ir gyvybingumo svarbą. Praktinėje seminaro dalyje bus pristatomas jaunių choro repertuaras 2024 m. Dainų šventės Dainų dienos „Kad giria žaliuotų“, „Miško“ dalis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.