Paieška

„Biržų regioninio parko unikalumas“ (8 val.)

Programa „Lietuvos regioninių parkų gamtinės ir kultūrinės aplinkos pažinimo gilinimas“ (40 val.).

Data
2021-10-16
Laikas
08.15 val.
Pabaiga:
21.00 val.
Vieta
Biržų r.
Lektorius
Vyresn. mokyt. G. Pažereckienė
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
32,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, neformaliojo švietimo, kultūros ir kiti darbuotojai, turintys galimybių pasą (pasiimti į išvyką).

Į seminaro kainą neįskaičiuota mokami objektai ir maitinimas (turėti 23 Eur grynaisiais).

Išvykstama nuo Kauno švietimo inovacijų centro, Vytauto pr. 44, Kaunas.

Išvykoje dalyviai gilinsis į Biržų regioninio parko ypatumus. Aptars, kaip susidaro karstinės įgriuvos, Biržų regioninio parko lankytojų centre, vadovaujami gido, apžiūrės ekspoziciją „Prasmengančios žemės kraštas“, Kirkiluose gėrėsis smegduobėse susidariusiais ežerėliais, įkops į 30 m aukščio apžvalgos bokštą. Sodeliškių dvaro sodyboje dalyvaus edukacinėje programoje „Grūdo kelias“.   Be to, Panevėžio kraštotyros muziejuje susipažins su Panevėžio miesto istorija ir kultūra. 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.