Paieška

„Birželio sukilimas ir jo atmintis tarp mokslo ir politikos“ (6 val.)

Programa „Istorijos pamokos muziejuose – pagalba istorijos mokytojui“ (40 val.).

Data
2021-06-16
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Kauno miesto muziejaus muziejininkas, istorikas dr. S. Jazavita.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos mokytojai.

1941 m. birželio sukilimas – vienas kontraversiškiausių Lietuvos istorijoje įvykių, nes nepriklausomybės siekusi tauta buvo įspausta tarp dviejų totalitarinių režimų, kurių planuose jokios Lietuvos nepriklausomybės nebuvo. Dėl skaudžios Antrojo pasaulinio karo patirties, kalbėti apie šią temą yra ypač sudėtinga, neretai sunku atskirti, kur mokslas, o kur šališkas politinių įvykių vertinimas jau ima panašėti į propagandą. Lektorius, Kauno miesto muziejaus Kauno istorijos skyriaus muziejininkas dr. Simonas Jazavita, seminaro metu pasistengs parodyti, kur gali būti tos ribos ir kvies pedagogus diskusijai, apie šiuos sudėtingus, tačiau labai svarbius įvykius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.