Paieška

„Bendravimo iššūkiai. Paauglystės labirintai. Penkios atsiprašymo kalbos“ (8 val.)

Programa „Sėkmingas, kūrybiškas ir efektyvus ugdymas permainų laikotarpiu – pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo rezultatas“ (40 val.).

Data
2023-11-20
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Gydytoja psichoterapeutė Aurelija Dilienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
24,00 €
Atsakingas asmuo:

Seminaras skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams. Seminaro dalyviai susipažins su efektyviu kalbėjimu ir klausymusi, gero klausytojo savybėmis, klausymosi filtrais, penkiomis atsiprašymo kalbomis. Aptars asmenybių tipus, septynias charakterio savybes, konfliktus, jų svarbą ir sprendimo būdus. Sužinos kodėl paaugliai protestuoja arba nieko nenori ir kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.