Paieška

„Barokas: vokalinės muzikos interpretacijos principai“ (7 val.)

Programa „Muzikinis ugdymas XXI amžiuje – nuo pirmųjų žingsnių iki jaunųjų profesionalų“ (40 val.).

Data
2024-02-21
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla, Aušros g. 32
Lektorius
M. Martinsone (Latvija)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų dainavimo mokytojai.

Baroko muzika yra plačiai atliekama vokaliniame pedagoginiame repertuare. Seminaro metu lektorė analizuos baroko epochos muzikos atlikimo principus. Meistriškumo pamokose vertins interpretaciją, suteiks esminių techninių ir interpretacinių žinių.

Lektorė – Latvijos sopranas Monta Martinsone, besispecializuojanti baroko ir šiuolaikinės muzikos atlikime, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Baroko operos studijų ir Latvijos Jāzeps Vītols muzikos akademijos Senosios muzikos studijų docentė.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.