Paieška

„Baltų kultūros reliktai kalboje, kultūroje, tautodailėje“ (10 val.)

Programa „Etninės kultūros pažinimas ir raiška formaliajame ir neformaliajame ugdyme“ (40 val.)

Data
2022-09-22
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros, dailės, technologijų, lietuvių kalbos, istorijos, ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai, kultūros darbuotojai.

Seminaro dalyviai išsiaiškins kas slepiasi už lietuviškų pasakų personažų, aptars tradicinės latvių kultūros vertybes, susipažins su audimo raštų rinkimo, fiksavimo ir analizės metodika, susipažins su senaisiais baltų muzikos instrumentais. Vyks praktiniai edukaciniai užsiėmimai: „Latvių kalba ir praktinio jos panaudojimo galimybės mokykloje“, „Rinktinio ornamento audimas juostose“, „Baltiški ženklai seniau ir dabar“ (mokyklų projekto „Mano amuletas – Laimos palytėtas“ pristatymas, kūrybinio darbelio kūrimas, naudojant įvairias technikas).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.