Paieška

„Balto popieriaus plastika meninėse advento veiklose“ (6 val.)

Programa „Balto popieriaus plastika meninėse advento veiklose“ (6 val.).

Data
2022-11-15
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
13.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Jungtinė menų d. „Etiudas” lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio  ugdymo mokytojai.       

Seminare kviečiami dalyvauti pedagogai, kuriuos domina meninė raiška advento laikotarpiu.  Pedagogai išmoks įvairių balto popieriaus plastikos technikų, įgis sakralios nuotaikos išraiškos įgūdžių, kuriuos perteiks ugdytiniams. Bus organizuojama seminaro dalyvių ir vaikų dailės darbų paroda miesto sakralioje erdvėje, pagilinant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo tikslus, įgyjamas kompetencijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.