Paieška

Paskaita „Auklėjimo stilius – tarpasmeninių santykių kokybės ir kultūros pagrindas“

Data
2022-12-13
Laikas
17.30 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Med. psichol. O. Mačėnaitė
Tipas
Renginys tėvams
Atsakingas asmuo:

Nemokama virtuali paskaita tėvams.

Tarpasmeninių santykių kultūra ir kokybė priklauso nuo bendravimo stiliaus, nuo drąsos ir gebėjimo užduoti klausimus, nuo gebėjimo sakyti tiesą, nuo atsakomybės už pokalbį prisiėmimo. Tėvų ir vaikų santykiuose neretai šito trūksta, todėl labai svarbu mokytis prisiimti atsakomybę už tai, ko tikiuosi, kaip tai išsakau ir kaip moku į nepalankius atsakymus reaguoti, kad santykiai būtų kuriami, o ne griaunami.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.