Paieška

„Auginančios tarptautinės patirtys: Harvardo, Erasmus+, EdTech programos / kursai „Santaros“ gimnazijoje“

Data
2023-03-23
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Kauno „Santaros“ gimnazijos vadovų ir mokytojų komanda
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
5 prioritetas
Kaina
0,00 €

Dalyviai – mokyklų vadovai, mokytojai.

Virtualioje apskritojo stalo diskusijoje bus pateikta Kauno „Santaros“ gimnazijos mokytojų, vadovų komandos geroji tarptautinė patirtis, kurios tikslas auginti asmenybes su tvirta vertybine sistema, atviras pasauliui, gebančias komunikuoti, siekti užsibrėžtų tikslų. Mokytojai dalinsis įžvalgomis apie teikiamą tarptautinių projektų naudą, reflektuos asmenines patirtis, patirtas projektų metu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.