Paieška

„Atnaujintą muzikos dalyko programą pasitinkant: individualiųjų muzikos dalyko programų rengimas ir įgyvendinimas“ (6 val.)

Data
2023-06-14
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
Dr. E. Velička, atnaujintos muzikos bendrosios programos rengėjas.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
15,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojai.
Seminaras skirtas muzikos mokytojams, besirengiantiems dirbti pagal atnaujintą bendrąją muzikos dalyko programą. Jo eigoje bus pristatoma bendrosios muzikos dalyko programos struktūra ir turinys, sąsajos su bendrosiomis kompetencijoms.
Pagrindinė seminaro dalis skirta individualiųjų muzikos dalyko programų rengimui: nagrinėjami individualiųjų programų principai, struktūra, rengimo strategija.
Bus aptariami ugdymo šaltiniai ir resursai, jų kūrybiško panaudojimo galimybės.
Baigiamoji seminaro dalis skiriama klausimams ir diskusijoms.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.