Paieška

Apskritasis stalas – įvadas į prevencinių renginių planą „Mes prieš prekybą žmonėmis“

Data
2021-10-04
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
A. Greblikaitė (Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatas)
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
2 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Renginių tikslas – supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenes su prekybos žmonėmis problema.
Konkurso organizatoriai – Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios Kapelionato kapelionas kun. Tomas Karklys.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.