Paieška

„Ankstyvasis muzikinis ugdymas Lietuvoje ir Vokietijoje. Naujų leidinių fortepijonui pristatymas“ (6 val.)

Programa „Muzikinis ugdymas XXI amžiuje – nuo pirmųjų žingsnių iki jaunųjų profesionalų“ (40 val.).

Data
2024-02-12
Laikas
10.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai.

Seminaro metu lektoriai gilinsis ir apžvelgs ankstyvąjį muzikinį ugdymą Lietuvoje ir Vokietijoje, analizuos įvairias ankstyvojo ugdymo sistemas, vertins jų panašumus ir skirtumus. Siekiant atnaujinti pedagoginį repertuarą, gilinsis į naudojamą pedagoginę literatūrą bei pristatys naujus leidinius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.