Paieška

„Alternatyviojo ugdymo galimybės – naratyvinis žaidimas“ (6 val.)

Programa „Ikimokyklinio amžiaus vaikų motyvavimas veiklai. Šešios pamokos mokytojui“ (40 val.).

Data
2022-10-17
Laikas
12.45 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Vilniaus šv. Juozapo mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vad. G. Buivydienė, mokyt. R. Čepienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
23,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio ugdymo mokytojai.

Žaidimo reikšmė ir naratyvinio žaidimo prasmė. Naratyvinio žaidimo mokymosi aplinka. Nuo ko pradėti. Suaugusio vaidmuo. Naratyvinio žaidimo ir mokymosi metodo teoriniai pagrindai. Dienoraštis. NEPL ugdomieji uždaviniai. Žaidimo kapitalo kaupimas. Istorijos pasirinkimas. Žaidimo dalyvių patirtys. NEPL žaidimų pavyzdžių analizė.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.