Paieška

„Aktyvaus mokymo(si) metodų taikymas atliekant užduotis pagal vokiečių kalbos vadovėlį Beste Freunde A1–A2“ (6 val.)

Data
2023-05-25
Laikas
13.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Vyr. mokyt. J. Stonienė, mokyt. metod. E. Kondrašovienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – vokiečių kalbos mokytojai.

Seminaras skirtas vokiečių kalbos mokytojams dirbantiems progimnazijoje pagal vadovėlį Beste Freunde A1–A2. Seminaro metu bus pristatomos užduotys, kurios skatina mokinius ne mokytis tekstus atmintinai, o mokytis kalbėti laisvai. Didaktiškai parengtas užduotis, mokytojai galės išbandyti praktiškai ir taikyti savo pamokose kaip papildomą medžiagą prie vokiečių kalbos vadovėlio Beste Freunde A1–A2.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.