Paieška

„Akcentuoto charakterio mokiniai: bendravimo ir mokymo ypatumai“ (6 val.)

Programa „Mokyklos bendruomenė – sėkmingo mokymo(si) garantas“ (40 val.).

Data
2024-04-18
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Psichol. L. Dubosaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
29,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai.

Akcentuoto charakterio vaikai – ši tema tampa vis aktualesnė pedagoginiame darbe. Šiame seminare sužinosite, kas yra akcentuotas charakteris, kokie yra šio charakterio bruožai, kaip jie pasireiškia bei kaip juos atpažinti. Lektorė pasidalins sudėtingų situacijų sprendimo būdais, praktiniais patarimais, gerąja patirtimi. Šis seminaras bus naudingas ir pritaikomas tiek dirbant su mažaisiais, tiek su vyresniais vaikais.

 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.