Paieška

„Aitvarų raidos istorija, konstravimo technologijos ir gamyba“ (6 val.)

Data
2023-01-04
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – technologijų, STEAM dalykų, neformaliojo ugdymo mokytojai

Seminaras – praktinės dirbtuvės „Aitvarų  raidos istorija, konstravimo technologijos ir gamyba“ yra viena iš tradicinio Aitvarų festivalio „Tarp žemės ir dangaus“ veiklų dalis.

Mokymų metus bus pristatyta aitvarų atsiradimo, gaminimo ir paskirties istorija. Visi dalyviai išmoks pasigaminti nesudėtingus aitvarus, kuriuos galės parodyti ir gaminimo praktinį patyrimą perduoti savo mokiniams.

Visus dirbtuvių dalyvius kviesime jungtis į tradicinį jau 18-ąjį aitvarų festivalį „Tarp žemės ir dangaus“, kuris vyks 2023 m. gegužės mėn. 27 d. Zapyškyje, Nemuno slėnyje, prie senosios Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios.

Kviečiame jau dabar pradėti ruoštis šiam renginiui – atvykti į mokymus ir patiems pasigaminti originalų aitvarą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.