Paieška

„Adventinė reabilitacija“

Data
2022-11-24
Laikas
16.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
B. Cylikaitė, Kauno arkivyskupijos katechetikos centro vadovė
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
1 prioritetas

Dalyviai – tikybos mokytojai.

Dalyviai susipažins su naujomis idėjomis kaip mokiniams ir mokyklos bendruomenei pristatyti adventą, adventinių akcentų ir adventinio kalendoriaus kūrimo mokykloje galimybėmis, išgirs kitų mokytojų adventinių renginių ar popiečių gerosios patirties pasidalinimą. Tikybos mokytojai apmąstys kaip adventinį laikotarpį praleisti džiugiame laukime, o ne prieškalėdiniame bėgime.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.