Puiki naujiena: skelbiama internetinių kursų korepetitoriams pradžia!

2024 m. birželio 12 d., 13:57

Kauno švietimo inovacijų centras kartu su projekto partneriais iš Belgijos, Italijos, Suomijos bei Vokietijos įgyvendina „Erasmus+“ projektą „Internetiniai kursai korepetitoriams“ (angl. „MOOC4Tutors“). Projektu siekiama sukurti internetinį mokymo(si) kursą asmenims, norintiems tapti korepetitoriais ar mokytojais ir padėti mokiniams po pamokų, siekiant tobulinti profesinę praktiką ir plėsti įgūdžius bei žinias.

Dalinamės džiugia žinia, kad jau parengtas 6 modulių kursas. 2024 m. birželio mėn. planuojame skelbti registraciją į internetinius kursus, skirtus asmenims, norintiems tapti profesionaliais korepetitoriais!

Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai žinote, kas yra korepetitorius. Tačiau ar žinojote, kad korepetitorius turi gebėti sukurti mokinio poreikius atitinkantį individualų mokymosi planą, suprasti mokinių mokymosi ypatumus ir taikyti tinkamą metodiką, sukurti profesionalią, pozityvią aplinką, kurioje mokiniai jaustųsi saugūs, taip pat stebėti mokinių pažangą, vykdyti grįžtamojo ryšio ir reflektavimo veiklas mokymosi patirčiai pagerinti, taip pat daugybę kitų dalykų?

Baigę 6 modulių kursą:

  • sužinosite, kokios yra pagrindinės korepetitoriams būtinos kompetencijos
  • įgysite laisvai samdomo darbuotojo veiklos įgūdžių
  • sužinosite apie mokymosi visą gyvenimą strategijas ir įtrauktį švietime
  • išmoksite įvertinti skaitmeninius įtraukiojo ugdymo įrankius ir taikyti veiksmingas mokinių įsitraukimo skatinimo metodus, pritaikytus atsižvelgiant į jų individualius poreikius

Susidomėjote šiais kursais? Sukūrėme išankstinės registracijos formą, kad galėtume kursais besidominčius asmenis informuoti apie jų pradžią. Atsiųsime el. laišką su registracijos nuoroda. Šie kursai nemokami, jie kuriami įgyvendinant Europos Komisijos programos „Erasmus+“ bendrai finansuojamą projektą „Mooc4Tutors“.

Išankstinės registracijos į kursus formą rasite