Projekto „Neformalusis įtraukusis suaugusiųjų švietimas“ partnerių susitikimas Jelgavoje

2024 m. birželio 3 d., 09:35

             

Kauno švietimo inovacijų centras (KŠIC) kartu su Jelgavos (Latvija) NVO „Izglītības inovāciju pārneses centrs“ įgyvendina „Nordplus Adult“ projektą „Neformalusis įtraukusis suaugusiųjų švietimas“ (angl. „Non-formal inclusive adult education“, projekto Nr. NPAD-2023/10351). Projekto tikslas – pasidalinti geriausia neformaliojo suaugusiųjų švietimo patirtimi ir įdiegti įgytas žinias į naujas suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo programas.

Gegužės 26–30 d. Jelgavoje vyko antrasis projekto partnerių susitikimas. KŠIC atstovai susitiko su įvairių įstaigų atstovais – pristatė  įstaigos veiklą, vykdomą neformaliojo įtraukiojo suaugusiųjų švietimo srityje, ir susipažino su Jelgavos įstaigų gerąja patirtimi.

Vyko susitikimai su Jelgavos Tarybos pirmininko pavaduotoja Rita Vectirāne, Jelgavos švietimo valdybos pirmininko pavaduotoja, Jelgavos miesto bibliotekos direktore Lāsma Zariņa ir Regioninių bibliotekų mokymo departamento vadove Viktorija Agafonova, Jelgavos vaikų bibliotekos atstove, Jelgavos „Zonta“ klubo prezidente Anna Vintere, NVO „Jelgavos bendruomenės centras“ vadove Egita Veinberga ir vadovės pavaduotoja Ieva Zavinska, Jelgavos lietuvių draugijos „Vytis“ atstovu Arvydu Tareila, Jelgavos senjorų centro atstovėmis Gunta ir Irēna, Jelgavos pilies muziejaus vadove Ginta Linīte, Jelgavos senamiesčio namo muziejaus ir Latvijos tradicijų ir amatų centro atstovais.

Dėkojame NVO „Izglītības inovāciju pārneses centrs“ už parengtą turiningą vizito programą, o Jelgavos įstaigų atstovams – už susitikimams skirtą laiką ir pasidalintą patirtį.

Projektas bus įgyvendinamas iki 2024 m. rugsėjo mėn.

 

Daiva Jeremičienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė